Bubbels Meester is sabreermeester en jouw sabreur op locatie! Sabreren is het op ceremoniële wijze openen van een fles bubbels (champagne bijvoorbeeld) met een mooi sabel. Wist je dat sabreren uit de tijd stamt van Napoleon? Deze veroveraar deed dit om zijn overwinningen te vieren. Nu is het een spectaculair moment om je feest officieel mee te openen.
Bubbels Meester komt graag als sabreur op locatie om je gasten te verrassen met een spetterende show. Met een sabreersabel slaat Bubbels Meester een fles heerlijke bubbels open; de kurk vliegt met een mooie vlucht meters ver weg, waarna de bubbels uitgeschonken en opgedronken worden. Wat het leuke is, is dat je zelf je eigen bubbels kunt selecteren uit een exclusieve selectie of je eigen flessen.
Een sabreur op locatie geeft iets extra’s, is altijd indrukwekkend om te zien en is daarmee een geweldige manier om jouw feest extra sprankelend te maken. Bubbels Meester is in te huren voor alle soorten feesten en partijen; een bruiloft, een jubileum, een feestelijke opening of bijvoorbeeld een gala. Bubbels Meester komt naar je toe, in stijl en afgestemd op jouw specifieke wensen.
Een workshop sabreren kost 75,00 per uur, exclusief de te openen flessen en eventuele reis- en parkeerkosten. Per uur kunnen er ongeveer 4 flessen worden gesabreerd en geproefd.
Geweldige toevoeging aan ons mini event
Lisa
Briljant
Barbara
Super middag gehad!
Anne
Mega toffe ervaring
Nina
Fantastische avond!
Joeri
Bubbels Meester
Sinds 2016
KvK: 67163238
BTW: NL002172717B44
Populair bij andere
© Auteursrecht 2026
Marketing by: The Marketing Captain